Sokolský běh republiky 28.10.2023, Dobříš zámecký anglický park

Sportovní akademie Dobříš se podílí na organizaci sokolského běhu republiky společně s dobříšským týmem sokolů a HC Dobříš (Štěpán Souček). Závodníci si v sobotu v průběhu dětského závodu od 9:30 do 12:00 mohli vyzkoušet atletické dovednostní stanoviště (překážky, hody oštěpem, raketkou a další disciplíny), dále střelbu na hokejovou branku, v brance brankářské dovednosti s výstrojí a na malé hokejové ploše hru. V 14:00 byl odstartován hlavní závod, kde nastoupilo přes třicet běžců, kteří podali skvělé výkony v běhu na 8 km. Všem pomocníkům (na fotkách v červeném triku – organizátor), moderátorovi (Honza Lorenc), fotografce (Karolína Šejnová) a VHS Dobříši, patří velké DÍKY za pomoc s organizací závodu.

(1) Facebook